İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gizlilik Bildirimi

Web sitemize giriş yapan ve üye olan kullanıcıların kişisel bilgileri sorumluluk bilinci çerçevesinde itina ile muhafaza edilmektedir. Ziyaretçiler tarafından sitemize sunulan kişisel veriler üçüncü kişilerle kati suretle paylaşılmaz.

Kişisel bilgilerinizi diğer amaçlar için kullanmak üzere izninizi almadığımız sürece sizin kişisel bilgilerinizi yalnız sizin taleplerinize yanıt vermek ve sizi MuhasebeBilgisi.COM’un hizmetleri konusunda bilgilendirmek için kullanırız. Vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, yalnızca alınma amacının gerektirdiği sürece veya yasada belirtilen sürece saklı tutulacaktır.

Bu sitede genel olarak Türk Ceza Kanunu’nun 135. maddesinin 2. fıkrasında sayılan türden hassas bilgileri toplamayı amaçlamamaktayız.

Bu siteyi ziyaret ettiğinizde ve size hizmet verdiğimiz sırada size ait kişisel bilgileri aşağıdaki şekillerde elde edebiliriz:
(a) kişisel profilinizle ilgili bilgileri verirken veya sitedeki herhangi bir bizimle temas kurun özelliğini kullanırken (örneğin adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve yazışma adresinizi verirken) doğrudan doğruya bilgi vermeniz istendiğinde
(b) dolaylı olarak, örneğin ‘cookie' kullanmak suretiyle (aşağıda tarif edildiği şekilde) veya siteyi özel tercihlerinize uygun hale getirirken kullanılan yazılımı kişiselleştirirken veya sitenin belirli sayfalarını kullanmanızı izlerken (örneğin IP adresiniz) veya siteyi kullanmanızı izlememizi mümkün kılan diğer teknik yöntemlerle ya da bize sizinle ilgili bilgi sağlayan üçüncü şahıslardan bilgi almak suretiyle.

Bu tür kişisel bilgileri sadece ve sadece bu Gizlilik Beyanına uygun bir şekilde toplayıp, saklayacak, işleme tabi tutacak, kullanacak, iletecek ve/veya açıklayacağız.

Kişisel bilgileriniz aşağıdaki amaçlar için kullanılacaktır.
1-Sitenin yönetimi amacıyla
2-Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek
3-Görüş , düşünce ve önerilerinizi , almak için e-postalar göndermek
4-Yarışma ve duyurular için e-postalar göndermek
5-Sizlere tavsiye edeceğimiz maddi ve manevi ürün ve hizmetlerin tanıtımı göndermek

Bu site üzerinden sizinle ilgili olarak topladığımız tüm kişisel bilgilere erişme ve bu bilgileri düzeltme talebinde bulunabilir, ayrıca artık bu bilgileri işleme tabi tutmamızı istemiyorsanız size ait kişisel bilgileri silmemizi isteyebilirsiniz. İlgili yasalar uyarınca bu konuda ilave haklara da sahip olabilirsiniz.

Yukarıda tarif edildiği üzere kişisel bilgilerinizin toplanmasına, saklanmasına, işleme tabi tutulmasına, kullanılmasına, iletilmesine ve/veya açıklanmasına izin veriyorsanız veya daha önce izin vermişseniz, info [at] muhasebebilgisi.com e-posta göndererek, bu onayınızı istediğiniz an geri alabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.